Projektowanie i oceny techniczne
dróg, hal i budynków 

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest:

 Maciej Bartosiewicz

 Usługi Inżynierskie Maciej Bartosiewicz

 ul. Żołnierska 4/60

 11 - 700 Mrągowo

 NIP: 7451572239

 REGON: 280201313

 e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 tel. 603 182 620

 

 1. Kliencie możesz się kontaktować z nami drogą elektroniczną na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , telefonicznie pod numerem 603 182 620 lub pisząc na adres siedziby firmy (patrz wyżej).
 2. Twoje dane przetwarzamy ponieważ zleciłeś wykonanie usługi firmie Usługi Inżynierskie Maciej Bartosiewicz (adres patrz wyżej).
 3. Twoje dane przetwarzamy w celu wykonania powierzonej usługi oraz dla wywiązania się z obowiązku podatkowo – księgowego.
   Twoje dane przetwarzamy na podstawie zgody udzielonej w trakcie składania zamówienia – bez zgody nie bylibyśmy w stanie wykonać umowy.
   W każdej chwili przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych – nie będziemy ich od tego momentu przetwarzać w tym celu.
    W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych – w taki przypadku zastosujemy się do niego (zaprzestaniemy przetwarzać Twoje dane osobowe), pod warunkiem że nie będą istnieć inne ważne dla nas, prawnie uzasadnione powody, które będą nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub dane te będą nam potrzebne do ustalenia, dochodzenia albo obrony roszczeń).
 4. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub zażądania ograniczenia ich przetwarzania.
 5. Masz prawo wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest:
  Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 6. Nie będziemy sprzedawać Twoich danych nikomu.
 7. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do Państw trzecich, ani żadnych organizacji międzynarodowych.
 8. Nie będziemy przekazywać Twoich danych żadnym podmiotom, z wyjątkiem naszych partnerów, takich jak firmy kurierskie , serwisy obsługujące płatności – w takich przypadkach będą przekazywane tylko te dane, które są niezbędne do wywiązania się przez nas z zawartej z Tobą umowy.
 9. Twoje dane w określonych sytuacjach mogą zostać przekazane do obsługującego nas biura księgowego (np. konieczność wystawienia faktury vat), gdzie będą przetwarzane dla celów księgowych.
 10. Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez nas w celach marketingowych, do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej nam w tym celu zgody.
 11. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe do momentu:
  a) zapewnienia obsługi sprzedażowej oraz posprzedażowej dla wywiązania się z obowiązku podatkowo - księgowego - dopóki nie wniesiesz sprzeciwu lub nie zażądasz usunięcia Twoich danych z naszej bazy danych 
  b) w celu realizacji umowy zawartej w trakcie składania zamówienia – dopóki nie wniesiesz sprzeciwu lub nie zażądasz usunięcia Twoich danych 
  c) W celach marketingowych – do momentu wycofania Twojej zgody.

 

 

Bartosiewicz Maciej Usługi Inżynierskie 

ul. Żołnierska 4/60, 11-700 Mrągowo 

Projekty budynków, hal, dróg, parkingów, skrzyżowań i zjazdów

Skontaktuj się z nami

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

tel. kom. 603 182 620
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kontakt

Projekt i wykonanie: Twoja Strona WWW, tswww.pl